برگزیدگان مرحله استانی ششمین دوره مسابقه پایان‌نامه و مرحله مقدماتی سومین دوره مسابقه کتاب سه دقیقه‌ای تقدیر شدند

۲۷ اسفند ۱۴۰۱ | ۱۰:۰۷ کد : ۱۳ تاپ خبر فرهنگی
تعداد بازدید:۱۷۴۲
مرحله استانی(استان تهران) ششمین دوره مسابقه پایان‌نامه سه دقیقه‌ای ۴ برگزیده داشت که طی مراسمی با حضور جمال رحیمیان معاون فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران و لیلا سنگی به نمایندگی از هیئت داوران در محل سازمان تقدیر شدند.
برگزیدگان مرحله استانی ششمین دوره مسابقه پایان‌نامه و مرحله مقدماتی سومین دوره مسابقه کتاب سه دقیقه‌ای تقدیر شدند

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، اختتامیه مرحله استانی(استان تهران) ششمین دوره «مسابقه‌ ملی پایان‌نامه‌ سه‌دقیقه‌ای»، پس از انتشار فراخوان 15 اسفند ماه 1401 در محل ساختمان آموزش جهاد دانشگاهی تهران در رشته‌های علوم پزشکی، فنی مهندسی و علوم انسانی، برای نخستین بار با حضور داوران تخصصی هر رشته برگزار شد که 4 برگزیده داشت.

اسامی برگزیدگان به شرح ذیل است:

نفر اول «زینب شجائیان زنجانی»، با عنوان پایان‌نامه «مطالعه سبک زندگی زنان ایرانی خرده سلبریتی اینستاگرام»

نفر دوم «آناشه ملکمیان»، با موضوع پایان‌نامه «تحلیل حقوقی اقتصادی یکنواخت‌سازی قراردادهای بانک مرکزی با نگاه تطبیقی»

نفر سوم «امیرحسین عرب‌پور»، با عنوان پایان‌نامه «شناسایی ابعاد و مولفه‌های دیپلماسی اقتصادی و تجاری و تأثیر آن بر برند ملی جمهوری اسلامی ایران»

و نفر چهارم «مهرناز عطایی»، با موضوع پایان‌نامه «نظام‌های منطقه‌ای بازرسی کشتی‌های خارجی در بندر، با نگاه ویژه به یادداتش تفاهم منطقه‌ای اقیانوس هند»

هیئت داوران در بخش «علوم پزشکی»، را دکتر سید سعید هاشمی، دکتر نازیلا یوسفی و دکتر رضا فریدزاده، در بخش «فنی مهندسی»، دکتر بهروز نظری، دکتر رضا فریدزاده و دکتر رضا امین‌زاده و در بخش «علوم انسانی»، را دکتر جمال رحیمیان، بهروز نظری، طوفان جعفری، لیلا سنگی و بتول کیایی تشکیل دادند.

تقدیر از برگزیدگان سومین دوره مسابقات ملی کتاب سه دقیقه‌ای

برگزیدگان مرحله مقدماتی سومین دوره مسابقات ملی کتاب سه دقیقه‌ای هم در دو بخش آزاد و ادبیات پایداری طی مراسمی با حضور جمال رحیمیان، معاون فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران و لیلا سنگی، به نمایندگی از هیئت داوران در محل سازمان جهاد دانشگاهی تهران تقدیر شدند.

براساس این گزارش، این مسابقه طی آنچه در فراخوان اعلام شده بود در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در محل ساختمان آموزش سازمان جهاد دانشگاهی تهران برگزار شد که 3 برگزیده داشت.

اسامی 3 برگزیده این دوره از مسابقات به شرح ذیل است:

نفر اول «امیرحسین عرب‌پور»، با عنوان کتاب دیپلماسی اقتصادی، روندها و چشم‌اندازهای منطقه‌ای

نفر دوم «مرضیه پالیزبان»، با ارائه کتاب آزادی معنوی

و نفر سوم «فاطمه سادات مشهدی»، با عنوان کتاب پل معلق

دکتر جمال رحیمیان، بهروز نظری و لیلا سنگی از اعضای هیئت داوران بودند.


( ۲ )

نظر شما :